scroll

Soccer match

VIP vstup na stadion

Hra začíná! Blíží se váš oblíbený fotbalový zápas a vy a vaši přátelé plánujete být u toho. Pojďme se podívat, jak může rychlá fronta FastID otevřít kouzelné dveře právě vám!

Rezervujte si vstupenky

Prvním krokem je získání vstupenek. Stačí přejít na webové stránky klubu nebo prodejní agentury a použít QR kód a aplikaci FastID pro rychlou rezervaci. Vzhledem k tomu, že jste již přidali všechny údaje do svého účtu FastID, můžete si vstupenky ihned rezervovat.

Jednoduše dočasně sdílíte své údaje tím, že se identifikujete. Po jednom nebo dvou kliknutích se lístek objeví ve vaší schránce.

Je tu den zápasu! Jste připraveni?

Protože jste se přihlásili z domova, můžete na stadion vstoupit jako VIP v rychlém pruhu a bez fronty. Žádné fronty, žádné potíže! Dveře se otevřou jako mávnutím kouzelného proutku, jakmile se ukážete. Když procházíte kolem ostatních fanoušků v přeplněné frontě, přátelsky na ně kývněte.

Vezměte do jedné ruky hamburger a do druhé pití. Fronta? Hotovost? Proč byste se obtěžovali s ukazováním vstupenky?

Stačí se identifikovat obličejem, hlasem nebo telefonem, vzít si jídlo a pití a vrátit se ke hře.

Ano, váš vstup na příští zápas může být tak snadný! Ve FastID jsme spojili jedinečnou kombinaci biometrie a technologie, abychom zcela změnili vaše zkušenosti.

Chcete se o této technologii dozvědět více?

Klikněte zde

Otevřete kouzelné dveře

Pořiďte si aplikaci a vytvořte si digitální průkaz totožnosti v několika jednoduchých krocích. Vyzkoušejte, jak FastID zcela změní váš přístup k místům a službám.

Name
Email address
Thank you! Your submission has been received!
Oops!
Something went wrong while submitting the form. Please try again