scroll

A day out

FastID pro zábavné parky

Je čas na rodinu! Proč se s námi nevydat na perfektní den a zjistit, jak vás FastID může zbavit všech starostí a front a místo toho vám dopřát kouzelný zážitek u vstupních dveří.

Rezervujte si vaše vstupenky

Prvním krokem je rezervace vstupenek. Stačí přejít na webové stránky klubu nebo prodejní agentury a použít QR kód a aplikaci FastID pro rychlou rezervaci. Vzhledem k tomu, že jste již přidali všechny údaje do svého účtu FastID, můžete si vstupenky ihned rezervovat.

Jednoduše dočasně sdílejte své údaje tím, že se identifikujete. Po jednom nebo dvou kliknutích se lístek objeví ve vaší schránce.

Perfektní začátek skvělého dne

Přiznejme si, že stání ve frontě v zábavním parku nikdy nebude tou nejlepší částí dne. S digitálním průkazem můžete s rodinou projít rychlým pruhem FastID a zažít otevření kouzelných dveří. Žádná hotovost, žádné vstupenky, žádné potíže.

Budete se bavit! Fronta? Hotovost? Lístek? Proč byste se obtěžovali? Vezměte si do ruky raději zmrzlinu.

Stačí se identifikovat obličejem, hlasem nebo telefonem, vzít si jídlo a pití a vyrazit na další horskou dráhu.

Ano, váš příští rodinný výlet by mohl být takhle pohodový! Ve FastID jsme spojili jedinečnou kombinaci biometrie a technologie, která zcela změní váš zážitek.

Chcete se o této technologii dozvědět více?

Klikněte zde

Otevřete kouzelné dveře

Pořiďte si aplikaci a vytvořte si digitální průkaz totožnosti v několika jednoduchých krocích. Vyzkoušejte, jak FastID zcela změní váš přístup k místům a službám.

Name
Email address
Thank you! Your submission has been received!
Oops!
Something went wrong while submitting the form. Please try again