scroll

Business trip

Cestování s FastID

Nastal čas vaší každoroční dovolené nebo služební cesty a s ní spojené starosti s doklady. Průkaz FastID může zcela změnit vaše cestování a urychlit a usnadnit vaši cestu.


Rychlejší rezervace letu pomocí digitálního průkazu totožnosti

Navštívíte webové stránky preferované letecké společnosti a pomocí QR kódu z jejich webových stránek a aplikace FastID se přihlásíte. Protože jste již přidali všechny údaje do svého profilu FastID, můžete ihned rezervovat.

Jednoduše sdílíte dočasně své údaje tím, že se identifikujete. Po jednom nebo dvou kliknutích se lístek nebo vstupenka objeví ve vaší schránce.

Proveďte "kontrolu pasu" doma

Odbavení z domova znamená, že na letišti můžete cestovat "bez rukou". Na letišti se můžete identifikovat podle obličeje, což vás zbaví mnoha problémů. Nemusíte hledat papírové letenky, mobilní telefon a pas. Brány se automaticky otevřou, jakmile se přiblížíte, a vy se identifikujete obličejem.

Bezproblémové cestování na letišti

Pro vstup do VIP salónku již není nutné předkládat palubní vstupenku nebo členskou kartu. Technologie FastID propojí váš pas, palubní vstupenku a členskou kartu s vašimi biometrickými údaji a umožní vám snadný přístup k mnoha službám na letišti

Objednání nápoje a placení obličejem

Stačí přijít k baru a objednat si nápoj - když jako průkaz totožnosti použijete svůj obličej nebo telefon, bude vám nápoj přímo účtován.

Půjčení auta a použití mobilního telefonu jako klíče od auta

Půjčení auta nebylo nikdy tak snadné! Stačí jít do preferované autopůjčovny a použít aplikaci FastID k rezervaci vozu a kontrole totožnosti. Po příjezdu můžete jít rovnou k pronajatému vozu a odemknout jej telefonem.

Už žádné čekání na hotelové recepci

Because you can check into your hotel room from home, you can skip the identity check and the queue at reception and open the hotel door right away with your mobile phone.

Ano, služební cesty by mohly být tak snadné! Ve FastID jsme spojili jedinečnou kombinaci biometrie a technologie, která zcela změní vaši cestu.

Chcete se o této technologii dozvědět více?

Klikněte zde

Otevřete kouzelné dveře

Pořiďte si aplikaci a vytvořte si digitální průkaz totožnosti v několika jednoduchých krocích. Vyzkoušejte, jak FastID zcela změní váš přístup k místům a službám.

Name
Email address
Thank you! Your submission has been received!
Oops!
Something went wrong while submitting the form. Please try again