PRO VÁS

Vytvořte si vlastní digitální identitu

Pokud můžete odemknout telefon obličejem a zapnout topení hlasem, proč byste ke vstupu na událost měli potřebovat papírovou vstupenku, k objednání nápoje náramek nebo platovou kartičku, či check-in pas? Jakmile budete mít vlastní digitální průkaz totožnosti v aplikaci FastID, nic z toho už nebude potřeba.

Kontaktujte nás

Rychlý přístup kamkoli s vašimi biometrickými údaji

FastID umožňuje rychlý, snadný a bezpečný přístup na události, ke službám a do lokalit pomocí vašeho digitálního průkazu totožnosti a biometrických údajů. Pomocí svého digitálního identifikačního průkazu:

  • Se rychle dostanete kamkoli, už žádné čekání v dlouhých frontách.
  • Máte všechny své údaje u sebe ve vlastním mobilním telefonu.
  • Máte úplnou kontrolu nad svými údaji.

Digitální, decentralizovaná identita

Naše úložiště dat je decentralizované. Namísto jediné centrální autority spravující vaši identitu využíváme distribuovanou registrační evidenci založenou na blockchainu. Vaše osobní údaje jsou bezpečně uloženy v aplikaci FastID ve vašem vlastním mobilním telefonu.

Tři způsoby identifikace

Facepass

IDENTIFIKUJTE SE POMOCÍ ROZPOZNÁVÁNÍ OBLIČEJE

Pro přístup ke službám a vstupu do lokalit stačí využít váš obličej. Kamera mobilního telefonu nebo kamera FastID zkontroluje vaši totožnost a umožní vám vstoupit.

VoicePass

IDENTIFIKUJTE SE SVÝM HLASEM

Pokud si přejete, můžete ke své digitální identitě přidat také svůj hlas. Rozpoznávání hlasu je bezpečný a legální způsob identifikace, využitelný například když telefonujete s call centrem.

PhonePass

IDENTIFIKUJTE SE POMOCÍ TELEFONU

Použijte mobilní telefon jako klíč nebo vstupenku pro přístup ke službě nebo lokalitě. S aplikací FastID například můžete přeskočit kontrolu totožnosti na recepci a otevřít si dveře hotelového pokoje pomocí mobilního telefonu.

Discover how it works
1
Data on your phone
2
Temporarily in the cloud
3
Your data is revoked

S aplikací FastID máte nad svými údaji plnou kontrolu.

V aplikaci FastID vidíte, kdo má přístup k jakým údajům, a stisknutím tlačítka můžete tento přístup zrušit. Můžete si tak být jisti, že žádné z vašich osobních údajů neputují volně po internetu.

Kde můžete FastID používat?

Do naší sítě rychle přibývají zábavní parky, hotely, tělocvičny a mnoho dalších míst a služeb. Přehled partnerských míst najdete níže. I nadále pokračujeme v cestě za integrací dalších a dalších partnerů naší platformy.

Často kladené otázky

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli začít.Podívejte se na často kladené otázky nebo se na nás obraťte.

Co dělá FastID rychlým?

Nastavení digitálního průkazu totožnosti v aplikaci se provádí naskenováním pasu a čipu NFC, který je součástí pasu. Zkontroluje vaši totožnost a zároveň shromáždí vaše biometrické údaje. Během 30 sekund je vaše totožnost zkontrolována a váš digitální průkaz totožnosti je vytvořen a uložen ve vašem vlastním mobilním telefonu. Poté lze váš mobilní telefon nebo váš obličej použít k rychlému přístupu na události, ke službám a do lokalit.

Jak dlouho trvá vytvoření digitálního průkazu totožnosti?

Asi 30 sekund. K vytvoření digitálního průkazu totožnosti stačí naskenovat cestovní pas a NFC čip v pasu. Pro kontrolu vaší totožnosti pořiďte selfie a vše je hotovo! Svůj digitální průkaz totožnosti můžete začít používat.

Jak FastID posiluje mé soukromí?

Vlastníkem svých osobních údajů a identity byste přirozeně měli být vy, nikoli velké společnosti. Při používání služby FastID ukládáme vaše identifikační a osobní údaje šifrovaně ve vašem vlastním mobilním telefonu. To znamená, že vy jste jedinou osobou, která k nim má přístup. Je to ideální způsob, jak získat zpět vlastnictví svých údajů. Při rezervaci pomocí služby FastID sdílíte pouze ty informace, které jsou k danému účelu ze zákona nutné. Aplikace FastID vám také umožňuje sledovat všechny vaše registrace a získat přehled o organizacích, s nimiž jste své údaje sdíleli. Kliknutím na tlačítko GDPR v aplikaci FastID můžete odeslat právně platnou žádost o vymazání všech vašich údajů, které společnost, s níž jste je sdíleli, uchovává.

Co se stane, když si v den akce zapomenu mobilní telefon, nebo když není nabitý, a potřebuji se registrovat?

Na akci se můžete zaregistrovat den před jejím konáním. Po přihlášení se stačí prokázat svou tváří, a na místě konání akce můžete využít přednostní vstup.

Proč musím před použitím FastID provést ověření totožnosti?

Stačí si vytvořit digitální průkaz, který bude sloužit jako váš "digitální pas" a usnadní vám přístup na události, ke službám a do lokalit. Abyste vyhověli zákonným požadavkům, musíte provést kontrolu totožnosti. Po vytvoření digitálního průkazu totožnosti jej můžete opakovaně používat pro řadu služeb a míst. Naším cílem je snížit počet registrací a zrychlit přístup, tím usnadnit život vám i organizacím.

Proč je FastID bezpečné?

FastID je založeno na technologii používané na letištích a při vstupu k bankovním produktům. Je v souladu s vysokými bezpečnostními požadavky v těchto odvětvích a jedná se o testovanou a osvědčenou technologii. Používáme nejnovější metody šifrování a údaje ukládáme pouze do vašeho vlastního mobilního telefonu. Přístup k nim máte pouze vy. Naším cílem je zvýšit bezpečnost vašich osobních údajů tím, že je ukládáme pouze na jednom místě, a to ve vašem mobilním telefonu. To znamená, že již nebudete nechávat svá data na řadě serverů patřících různým dodavatelům po celém internetu, kde hrozí vysoké riziko jejich zneužití.

Je FastID "formálním průkazem totožnosti"?

Ano. Váš digitální průkaz totožnosti vytvořený pomocí aplikace FastID je v souladu s evropskou legislativou, a je proto platným dokladem totožnosti v každé evropské zemi. FastID je implementováno pomocí nejmodernější technologie a již se osvědčilo v bankovnictví a na letištích. Každý podnik nebo společenská událost může jednoduše zkontrolovat vaši identitu pomocí FastID, stačí si stáhnout aplikaci FastID.

Kde mohu svůj digitální průkaz totožnosti použít?

Váš digitální průkaz totožnosti vytvořený pomocí aplikace FastID je v souladu s evropskou legislativou, a je proto platnou formou identifikace v každé evropské zemi. Každá firma nebo společenská událost může váš průkaz totožnosti jednoduše zkontrolovat stažením aplikace FastID. Spolupracujeme s řadou firem, fotbalových klubů, tělocvičen a hotelů, které integrovaly FastID do svých provozních procesů. Odbavení je rychlé a bezpečné. Do naší platformy neustále zařazujeme další a další firmy a události.

Co se stane, když ztratím mobilní telefon?

Nemusíte si dělat starosti. Vaše data FastID jsou uložena v zabezpečené oblasti vašeho mobilního telefonu a jsou šifrována. I když někdo prolomí zabezpečení vašeho mobilního telefonu, vaše identita zůstane zabezpečena vašimi biometrickými údaji nebo heslem. Protože data jsou v tomto telefonu uložena šifrovaně, budete si muset při pořízení nového telefonu vytvořit nový digitální průkaz totožnosti.

Jak vznikl systém FastID?

Zakladatelé společnosti FastID pracovali mnoho let pro letiště a stále více viděli, jak zákazníky obtěžují neustálé fronty, prohlížení letenek a kontroly totožnosti. Snili o tom, že zákazníci budou moci žít a cestovat "hands-free", bez papírových letenek, plastových kartiček a průkazů totožnosti, s rychlejším, snadnějším a bezpečnějším přístupem na události, ke službám a do lokalit.

Co FastID dělá s mými údaji?

Vůbec nic. Vaše data zůstávají vaše – máte je plně pod kontrolou. Můžete je sdílet, abyste si zajistili přístup na události, ke službám či do lokalit, a také se můžete postarat o jejich smazání, jakmile už službu nebudete chtít využívat. Ani my (FastID) nemáme k vašim datům přístup. Data neprodáváme a neshromažďujeme soubory cookies. Místo toho zajišťujeme, aby byl váš digitální průkaz totožnosti a osobní údaje v bezpečí a pod vaší kontrolou.

Otevřete tyto kouzelné dveře

Stáhněte si nyní aplikaci a vytvořte si digitální průkaz totožnosti v několika jednoduchých krocích. Vyzkoušejte, jak vám FastID zcela změní přístup k místům a službám.

Name
Email address
Thank you! Your submission has been received!
Oops!
Something went wrong while submitting the form. Please try again