PRO VAŠI FIRMU

Rychlý přístup pro novou generaci spotřebitelů

Můžete spotřebitelům nabídnout bleskový přístup k vašim službám pomocí jejich digitálního průkazu totožnosti. Pomocí jejich biometrických údajů jim můžete poskytnout VIP zážitek. Chcete být lídrem v oboru rychlého přístupu s biometrickými údaji? Připojte se k nám již nyní!

Požádat o ukázku

Využijte biometrické údaje digitálního průkazu totožnosti k poskytnutí přístupu

Připojením k platformě FastID se vám otevřou dveře ke zcela nové skupině a generaci zákazníků. Generaci, která je ochotna používat vlastní digitální ID a biometrické údaje k získání přístupu. Generace, která chce mít kontrolu nad svými osobními údaji a nerada provádí svou registraci stále dokola. Stačí jim vytvořit digitální identifikační průkaz pouze jednou a stejný průkaz mohou používat pro všechny zážitky a služby. Připojte se k platformě FastID a vytvořte pro tuto novou generaci spotřebitelů možnost přednostního odbavení.

Podpořte své podnikání

Objevte mnoho způsobů, jak vám můžeme pomoci zefektivnit proces identifikace a podpořit vaše podnikání.

Letiště

Zrychlete bezpečnostní kontroly a zjednodušte proces nástupu do letadla. S FastID získá každý cestující přístup do rychlého pruhu.

Čtěte více

Hotely

Otevřete své dveře přívětivějším způsobem. S FastID hosté bez námahy vstoupí do svých pokojů a bezpečně využijí vaše služby.

Čtěte více

Události a místa

Vstup do vašeho místa konání nemusí být překážkou. S FastID se vaše místo konání otevře všem, a to maximálně rychle a bezpečně.

Čtěte více

Uvolněte svůj čas. Uvolněte svůj personál. Soustřeďte se na to, co je důležité.

Vítejte ve světě chytré, jednoduché a bezpečné identifikace.

Okamžitá identifikace

Při vstupu do vašeho podniku nebo k využíváním vašich služeb se zákazníci okamžitě identifikují pohledem do kamery nebo naskenováním svého telefonu. Všechny potřebné údaje jsou s vámi sdíleny digitálně, takže odpadá nutnost skenovat nebo kopírovat dokumenty.

  • Méně personálu a nižší náklady
  • U nových klientů není nutná registrace a kontrola totožnosti.

VIP zážitek pro každého

Už žádné čekání ve frontě, žádné kontroly, žádné potíže. S FastID získá každý zákazník skutečný VIP zážitek. Zvyšte úroveň svých služeb a získejte nadšené recenze a větší spokojenost zákazníků.

  • Vyšší úroveň služeb
  • Větší spokojenost zákazníků

Maximální bezpečnost

Nová generace zákazníků právem vyžaduje transparentnost a bezpečnost při sdílení osobních údajů. Připojením k FastID se stanete součástí hnutí, které se věnuje decentralizovanému ukládání dat a vrací kontrolu nad osobními údaji zpět do rukou spotřebitelů. Jsme o krok napřed předpřed novou evropskou legislativou o digitální identitě (eIDAS a ESSIF).

  • Inovativní, transparentní a bezpečná technologie
  • Plně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů

Tři způsoby identifikace

Facepass

IDENTIFIKACE POMOCÍ ROZPOZNÁVÁNÍ OBLIČEJE

Vaši klienti získají přístup ke službám nebo místům pouhým ukázáním obličeje. Kamera (v telefonu nebo na stole) ověří jejich totožnost.

VoicePass

IDENTIFIKACE POMOCÍ ROZPOZNÁVÁNÍ HLASU

Při telefonování klientů lze jejich totožnost okamžitě ověřit pomocí rozpoznávání hlasu, což je bezpečný a legální způsob identifikace.

PhonePass

IDENTIFIKACE POMOCÍ MOBILNÍHO TELEFONU

Každý telefon zákazníka může být klíčem nebo vstupenkou, a to pomocí aplikace FastID nebo aktualizací vaší firemní aplikace.

Discover how it works

Tools & technology

Our platform can benefit your business in many ways. Both online and offline.

Automated locks

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Automated locks

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Effortless registration

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Effortless registration

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Payments

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Payments

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Integration with excisting systems

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Integration with excisting systems

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Fast track (security)

Nullam eget mollis nisi. Suspendisse ac volutpat orci. Duis quis ante est.

Jsme schopni se připojit k vašim stávajícím systémům

Informujte se o dalších možnostech

Partneři služby FastID

Často kladené otázky

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli začít.Podívejte se na často kladené otázky nebo se na nás obraťte.

Je FastID v souladu s GDPR a dalšími evropskými právními předpisy?

Ano. Díky technologii FastID je vaše registrace v souladu s GDPR, eIDAS a nejnovější evropskou legislativou. Nejenže je kompatibilnější než většina současných metod registrace a přístupů, ale díky souladu s novými evropskými standardy, jako je decentralizovaná identita je také připravená na budoucnost.

Mohu použít FastID ke kontrole očkovacího statusu zákazníka proti COVID-19?

Technologie, kterou používáme, nám umožňuje přidat do digitálního průkazu i doklad o očkování proti COVID-19. To znamená, že při kontrole digitálního průkazu zákazníka, například při přednostním odbavení s rozpoznáváním obličeje, můžete zkontrolovat i stav jeho očkování. Je to rychlejší a bezpečnější než QR kód, protože rysy obličeje nelze zkopírovat a předat někomu jinému.

Jak to, že mi FastID poskytne vyšší konverzi nových klientů než můj současný postup registrace?

Zavedením FastID dosáhnete nižšího procenta výpadků při rezervacích nebo registracích. Spotřebitelé, kteří si již nastavili svůj digitální průkaz totožnosti, zjistí, že je velmi snadné se u vaší služby registrovat nebo si ji objednat. Vždyť k potvrzení jejich totožnosti a sdílení požadovaných informací jim stačí pouhé kliknutí na tlačítko. Vzhledem k tomu, že není třeba vyplňovat dlouhé formuláře a sdílet více dokladů totožnosti, představíte nové generaci spotřebitelů velmi atraktivní alternativu onboardingu. Spotřebitelé, kteří si ještě nenastavili digitální průkaz totožnosti v aplikaci FastID, zjistí, že se jedná o velmi krátký a pouze jednorázový proces. Vynakládáme veškeré úsilí, aby byl proces nastavení rychlý a uživatelsky přívětivý.

Jak FastID optimalizuje interní procesy a snižuje mé náklady?

Protože FastID funguje na základě spotřebitelů, kteří poskytli souhlas s použitím svého digitálního průkazu totožnosti a biometrických údajů pro přístup k vašim službám, můžete automatizovat své přístupové procesy a snížit počet zaměstnanců. Spotřebitelé mohou získat přístup k vaší události, službě či lokaci jednoduše tím, že se podívají do kamery FastID nebo použijí svůj telefon. Tím odpadá potřeba personálu, recepce nebo dalších lidí, kteří by jinak prováděli kontrolu vstupenek a totožnosti.

Jak to může fungovat u mých stávajících a nových zákazníků?

Stávající i noví zákazníci si mohou stáhnout aplikaci a nastavit si digitální průkaz totožnosti, čímž získají přístup k přednostnímu odbavení. Tím, že nabídnete přístup prostřednictvím FastID, bude vaše společnost představovat atraktivní možnost pro novou generaci zákazníků. Tito spotřebitelé si chtějí zachovat kontrolu nad svými údaji a zároveň využívat přednostní přístup k událostem, službám a místům pomocí svého digitálního průkazu totožnosti.

Proč musím používat FastID, když už mám vlastní proces registrace nebo identifikace?

FastID nabízí mnohem modernější způsob poskytování přístupu nové generaci zákazníků. FastID můžete používat jako doplněk ke svým stávajícím procesům, čímž rozšíříte svůj dosah na novou cílovou skupinu. Toto publikum tvoří zákazníci, kteří chtějí mít kontrolu nad svými osobními údaji a využívat přednostní přístup na společenské události, ke službách a k novým lokalitám pomocí vlastního digitálního průkazu totožnosti. Svůj digitální průkaz totožnosti si již vytvořili na naší platformě a nyní hledají podniky, které jej chtějí využívají.

Co pro vás můžeme udělat?

Pojďme probrat výhody integrace Fast ID do vašeho podnikání! Zavolejte nám, nebo nám dovolte, abychom vám zavolali nazpátek.

Zavolat mi zpět

Jméno
Telefon
E-mailová adresa
Thank you! Your submission has been received!
Oops!
Something went wrong while submitting the form. Please try again