O SPOLEČNOSTI FASTID

Naše ambice do budoucna

V následujících letech naše technologie zcela přetvoří způsob, jakým se budete prokazovat při příjezdu na dané místo. Změní způsob, jakým využíváte různé služby, a také způsob kontroly nad vlastními údaji.

Chytrý

Naším cílem je usnadnit vám život a ušetřit vás starostí. Fronty, papírové jízdenky, různé účty a karty by v dnešní době již neměly být nutností. Naším cílem je nabídnout chytrou alternativu.

Jednoduchý

Rádi bychom, aby vše bylo pro každého srozumitelné. Proč by měly být zásady ochrany osobních údajů těžko srozumitelné? Proč by mělo být těžké zjistit, kdo má vaše údaje? Snažíme se o jednoznačnost a srozumitelný jazyk.

Bezpečný

Naším cílem je zlepšit ochranu osobních údajů spotřebitelů. Je pro nás důležité, aby spotřebitelé získali zpět kontrolu nad svými osobními údaji. Aby už jejich osobní údaje nebyly ukládány na nejrůznějších serverech několika dodavatelů a obchodníků.

Discover how it works

Náš příběh

Zakladatelé společnosti FastID pracovali několik let pro letišti a stále více viděli, jak zákazníky obtěžovaly neustálé fronty, prohlížení letenek a kontroly totožnosti. Snili o tom, že zákazníci budou moci žít a cestovat "hands-free", bez papírových letenek, plastových kartiček a průkazů totožnosti, s rychlejším, snadnějším a bezpečnějším přístupem na události, ke službám a do lokalit.

V dnešní společnosti podporujeme dva nové trendy: společenskou diskusi o vlastnictví osobních údajů a rozšiřující se možnosti identifikace prostřednictvím biometrických údajů. Spojením těchto trendů jsme přišli s myšlenkou FastID. Cílem FastID je vrátit spotřebitelům vlastnictví jejich osobních údajů a poskytnout jim přednostní a bezpečný přístup k událostem, službám a lokalitám pomocí biometrických údajů.

Po zahájení v roce 2021, naši platformu rychle rozšiřujeme o další společnosti.

Náš investor a spolupráce s vládou

Na naší cestě za zlepšením ochrany soukromí a osobních údajů nejsme sami. Společně s nizozemským investičním fondem Kenzoll as podporou nizozemské vlády zavádíme řešení digitální identifikace, které bude ve vlastnictví samotného spotřebitele a občana. 

Společně s našimi partnery se snažíme, aby spotřebitelé měli opět hlavní slovo, pokud jde o jejich vlastní identitu a osobní údaje. Vaše osobní údaje a totožnost by měly být výhradně vaše, a nepatřit Facebooku, Googlu nebo velké bance.

Meet our team

Yamil Gil

Project Manager, Netherlands

Chrystel Credo

Project Manager, Netherlands

Joel Devaux

Project Manager, Netherlands

Want to join us?

Send us an email

Otevřete tyto kouzelné dveře

Stáhněte si nyní aplikaci a vytvořte si digitální průkaz totožnosti v několika jednoduchých krocích. Vyzkoušejte, jak vám FastID zcela změní přístup k místům a službám.

Name
Email address
Thank you! Your submission has been received!
Oops!
Something went wrong while submitting the form. Please try again